Vés al contingut (premeu Retorn)

Professorat

 

 

DEPARTAMENT CIÈNCIA I ENGINYERIA NÀUTIQUES

TELÈFONS

Professor Despatx Planta Adreça de correu Tel. Despatx
Badell Serra, Mariano E106 Entresol 1-E102 mbadell@cen.upc.edu 934010872
Besednjak, Alejandro E210 Planta 2-E206 alejandro.besendnjak@upc.edu 934054446
Borén Altés, Clara E207 Planta 2-E206
cboren.@cen.upc.edu
934015706
Castells Sanabra, Marcel·la E106 Entresol 1-E102 mcastells@cen.upc.edu 930410872
de Balle de Dou, F. Javier E210 Planta 2-E206 jdeballe@cen.upc.edu 934017333
de la Puente Martorell,  J.Manuel E207 Entresol 0-E007 jm.delapuente@upc.edu 934017942
de Melo Rodríguez, Germán E101 Entresol 1-E1 demelo@fnb.upc.edu 934017777
Echevarrieta Sazatornil, Ignacio E105 Entresol 1-E102 iechevarrieta@cen.upc.edu  934010873
El Bali, Imad NT3 NT3 ielbali@cen.upc.edu  
El Machhour, Faical E209 Planta 2-E206 elmachhour@cen.upc.edu 934017922
García Carcellé, Víctor E110 Entresol 1-E102 vgarcia@cen.upc.edu 934010874
García Espinosa, Julio NT3 NT3 jgarcia@cen.upc.edu 934054623
González la Flor, José Francisco E110 Entresol 1-E102 jfgonzalez@cen.upc.edu 934010874
Grau Mur, Ramon E105 Planta 1 - E103 (Vicedegà) rgrau @cen.upc.edu 934017907
Jurado Granados, Joel E207 Planta 2-E206 jjurado@cen.upc.edu 934054692
León Arias, Alejandro E208 Planta 2-E206 alex.leon@upc.edu 934015755
Martín Mallofré, Agustí E101 Planta 1-P1 (Degà) amartin@cen.upc.edu
934017927
Martínez de Osés, F. Xavier  E008 Entresol 0-E007 fmartinez@cen.upc.edu 934017939
Martínez García, Xavier E006 Entresol 0-E006 xmartinez@cen.upc.edu  934017918
Mateu Llevadot, Jordi E007 Entresol 0-E0 jmateu@cen.upc.edu 934017920
Moncunill Marimon, Jordi E209 Planta 2-E206 jmoncunill@cen.upc.edu 934017922
Moreno Martínez, Juan Antonio E010 Entresol 0 jmoreno@cen.upc.edu 934017794
Mujal i Colilles, Anna E208 Planta 2-E206 anna.mujal@upc.edu 934015755
Murcia González, Juan Carlos E209 Planta 2-E206 juan.carlos.murcia@upc.edu 934017922
Ordás Jiménez, Santiago E207 Planta 2-E206 sordas@cen.pc.edu 934017921
Pardo Gil-Alberdi, Miguel E207 Planta 2-E206 mpardo@cen.upc.edu 934017921
Recolons Martos, Jaume E210 Planta 2-E206 jrecolons@cen.upc.edu 934017333
Robledano Esteban, José Manuel E209 Planta 2-E206 jmrobledano@cen.upc.edu 934017922
Rodrigo de Larrucea,  Jaime E208 Planta 2-E206 jrodrigo@cen.upc.edu 934015755
Rodríguez Castillo, Manuel E207 Planta 2-E206 mrodriguez@cen.upc.edu  934015706
Torné Reverté, Alfred E209 Planta 2-E206 atorne@cen.upc.edu 934017922
Torralbo Gavilán, Jordi   Planta baixa taller  jtorralbo@cen.upc.edu 934017924
Vallellano García, Juan Manuel  E209 Planta 2-E207 jmvallellano@cen.upc.edu 934017922
Velásquez Correa, Sergio Iván E110 Entresol 1-E102 svelasquez@cen.upc.edu  934010874
Yebra Folgueral, Daniel E006 Entresol 0-E006 dyebra@cen.upc.edu 934017918